TEHNICIAN - UTILAJE AGRICOLE

Departament: Service

AgroConcept recrutează poziția de "Tehnician" pentru Centrul Regional Brăila.

Ne-ar plăcea să te cunoaștem dacă:

  • ai studii medii tehnice de specialitate (electromecanică, mecanică agricolă etc.) sau studii superioare tehnice;
  • ai cunoștințe tehnice cu privire la mașinile și utilajele agricole;
  • ai cunostințe bune de mecanică, hidraulică, pneumatică și electronică;
  • experiență în domeniu agricol sau domenii conexe (auto, autocamioane, utilaje de constructii) poate constitui un avantaj;
  • esti o persoană proactivă, orientată către client și către rezultate, capacitate de a evalua şi a lua decizii tehnice;
  • ai abilități de operare a calculatorului;
  • ai carnet de conducere categoria B;
  • cunoști o limbă străină de circulație internațională, preferabil limba engleză.

Atributii si responsabilitati:

  • asigură asistență tehnică pe durata execuției lucrărilor de reparații și punere în funcțiune a echipamentelor și instruiește operatorul desemnat de client cu privire la utilizarea utilajului;
  • efectuează, în locaţia clientului, activităţi de revizie, întreţinere şi reparare a utilajelor şi echipamentelor agricole;
  • asigură intervenția tehnică în timpul optim asupra echipamentelor în scopul remedierii acestora;
  • localizează și diagnostichează corect defectul utilajului; ​
  • stabilește necesarul de piese de schimb pentru finalizarea operatiunii;
  • întocmește documentația specifică fiecărei intervenții.

Pe lângă o carieră, oferim:

  • Un pachet de remunerare competitiv, inclusiv bonusuri în funcție de rezultatele personale;
  • Tichete de masa / tichete cadou;
  • Mașină, laptop, smartphone;
  • Asigurare de sănătate privată;
  • Bonus prin program de recomandari.

De ce să alegi să lucrezi la noi?

  • Vei avea suportul unei echipe tinere, entuziaste și pasionate;
  • Vei avea acces la cursuri de specialitate și creștere profesională continuă

TopContent

​​ Vă rugăm să aplicați cu acest formular și un membru al echipei Agroconcept vă va contacta în scurt timp. Mulțumim.

MiddleContent
BottomContent
Info AgroConcept: 0800 500 700