TEHNICIAN SERVICE

Departament: Service

      ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI

  • Asigură asistență tehnică pe durata execuției lucrărilor de reparații și punere în funcțiune a echipamentelor și instruiește operatorul desemnat de căatre client cu privire la utilizarea utilajului.
  • Efectuează, în locaţia clientului, activităţi de revizie, întreţinere şi reparare a utilajelor şi echipamentelor agricole.
  • Asigură intervenția tehnică în timpul optim asupra echipamentelor în scopul remedierii acestora.
  • Localizează și diagnostichează corect defectul utilajului; stabilește necesarul de piese de schimb pentru finalizarea operațiunii.

    CALIFICĂRI ȘI EXPERIENȚĂ

  • Studii medii tehnice de specialitate (electromecanică, mecanică agricolă etc.) sau studii superioare tehnice.
  • Cunoștinte tehnice cu privire la mașinile și utilajele Agricole.
  • Cunoștinte bune de mecanică, hidraulică, pneumatică și electronică.
  • Capacitate de a evalua și a lua decizii tehnice.
  • Cunostinte peste medie de operare PC.
  • Cunoșterea unei limbi straine, preferabil engleză.
  • Experiență în domeniu agricol sau domenii conexe poate constitui un avantaj.
  • Carnet de conducere categoria B.

    BENEFICII

  • Posibilitate de dezvoltare profesională.
  • Lucru într-o echipă tânară, energică și focusată pe atingerea obiectivelor.
  • Oportunități de training atât în tară, cât și în străinatate.
  • Telefon, laptop, masină de serviciu.
  • Bonuri de masă.
  • Asigurare de sănătate.

TopContent

​​ Vă rugăm să aplicați cu acest formular și un membru al echipei New Holland Agriculture vă va contacta în scurt timp. Mulțumim.

Incarcați fisier pdf CV :
Fisiere acceptate: .pdf, .odt, .doc, .docx

Introduceți cuvintele de mai sus :

Câmpurile cu asterisc * sunt obligatorii
MiddleContent
BottomContent
Info AgroConcept: 0800 500 700