SPECIALIST UTILAJE RULATE (SH)

Departament: Vanzari

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI

  • Identifică oportunităţi de achiziţie sau/și vânzare de utilaje rulate;
  • Evaluează utilajele rulate în funcţie de preţul pieţei şi necesarul de reparaţii;
  • Intocmeşte oferte de preţ împreună cu superiorul ierarhic direct;
  • Negociază cu proprietarii preţul de achiziţie;
  • Consiliază clienţii cu privire la modalităţile de plată sau finanţare;
  • Urmăreşte si efectuează partea logistică de achiziție si vânzare;
  • Organizează sau participă la acţiuni de promovare a utilajelor rulate;
  • Urmărește/Încarcă/Actualizează formele de marketare online disponibile.

NE-AR PLĂCEA SĂ TE CUNOAȘTEM DACĂ:

  • Studii superioare;
  • Minim 3 ani experiență într-un post cu responsabilități similare;
  • Abilități de comunicare și prezentare;
  • Capacitate de concentrare, analiză și sinteză;
  • Abilități de negociere;
  • Cunoștințe de bază în utilizarea și operarea PC;
  • Limba engleză fluent;
  • Disponibilitatea de a călători în țară și în străinătate;
  • Permis de conducere cat B.

BENEFICII

  • Posibilitate de dezvoltare profesională;
  • Lucru într-o echipă tânără, energică și focusată pe atingerea obiectivelor;
  • Oportunități de training atât în țară cât și în străinătate;
  • Laptop, telefon, mașină de serviciu;
  • Bonuri de masă, asigurare de sănătate.

TopContent

​​ Vă rugăm să aplicați cu acest formular și un membru al echipei New Holland Agriculture vă va contacta în scurt timp. Mulțumim.

Incarcați fisier pdf CV :
Fisiere acceptate: .pdf, .odt, .doc, .docx

Introduceți cuvintele de mai sus :

Câmpurile cu asterisc * sunt obligatorii
MiddleContent
BottomContent
Info AgroConcept: 0800 500 700