SPECIALIST PRODUS - Tractoare

Departament: Marketing

ATRIBUȚII PRINCIPALE

  • Furnizarea de suport tehnic/comercial echipei de vânzări pentru produsul de care este responsabil
  • Susținerea periodică de traininguri de produs
  • Realizarea de analize de piață, de produs
  • Participarea la târguri şi demonstraţii locale şi naţionale

NE-AR PLĂCEA SĂ TE CUNOAȘTEM DACĂ:

  • Ai studii superioare tehnice
  • Ai experiență în domeniu sau în inginerie mecanică de minimum 3 ani și cunoștințe tehnice
  • Ai abilități de comunicare și prezentare
  • Ai abilități de organizare și sistematizare
  • Deții cunoștințe de bază în utilizarea și operarea calculatorului
  • Cunoști limba engleza la nivel avansat
  • Ai disponibilitatea de a călători în țară și în străinătate
  • Deții permis de conducere cat. B

BENEFICII

  • Posibilitatea de dezvoltare profesională
  • Lucru într-o echipa tânară, energică și orientată pe atingerea obiectivelor
  • Oportunități de training, atât în țară, cât și în străinătate
  • Laptop, telefon, mașină de serviciu
  • Bonuri de masă, asigurare de sănătate

TopContent

​​ Vă rugăm să aplicați cu acest formular și un membru al echipei New Holland Agriculture vă va contacta în scurt timp. Mulțumim.

Incarcați fisier pdf CV :
Fisiere acceptate: .pdf, .odt, .doc, .docx

Introduceți cuvintele de mai sus :

Câmpurile cu asterisc * sunt obligatorii
MiddleContent
BottomContent
Info AgroConcept: 0800 500 700