SPECIALIST GARANȚII

Departament: Service

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI:

  • urmăreste respectarea procedurii de garanţii;
  • actualizează procedurile interne referitoare la normele si procedurile de acordare a garanţiilor din partea producatorului;
  • urmăreste derularea programelor de rechemare (PIP);
  • asigură suport ȋn redactarea formularelor de garanţii;
  • responsabil de validarea solicitarilor de garantii;
  • monitorizează periodic situaţia gestiunilor de garanţii;
  • monitorizează şi raportează coeficientul SRT;
  • operează ȋn NAV  (jobcardurile de garanţii) şi DP (joburile de garanţii si PIF);
  • pregăteşte rapoarte periodice specifice activităţii.

NE-AR PLĂCEA SĂ TE CUNOAȘTEM DACĂ AI:

  • studii superioare,
  • minimum 3 ani experienţă ȋntr-0 poziţie similară;
  • gândire analitică, capacitate de analiză si sinteză;
  • cunoştinţe foarte bune de operare PC;
  • cunoaşterea unei limbi străine, preferabil engleză,
  • experienţa ȋn domeniu agricol sau domenii conexe poate constitui un avantaj.

BENEFICII

  • posibilitate de dezvoltare profesională;
  • lucru intr-o echipa tânară, energica si focusată pe atingerea obiectivelor;
  • oportunitati de training atat in tara, cat si in strainatate;
  • telefon;
  • bonuri de masa;
  • bonusuri conform politicii companiei;
  • asigurare de sănătate,
  • programul de lucru este 8:00 - 17:00, iar transportul este asigurat de companie.

TopContent

​​ Vă rugăm să aplicați cu acest formular și un membru al echipei New Holland Agriculture vă va contacta în scurt timp. Mulțumim.

Incarcați fisier pdf CV :
Fisiere acceptate: .pdf, .odt, .doc, .docx

Introduceți cuvintele de mai sus :

Câmpurile cu asterisc * sunt obligatorii
MiddleContent
BottomContent
Info AgroConcept: 0800 500 700