CONTABIL SENIOR

Departament: Financiar

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI

  • Întocmirea și înregistrarea documentelor contabile
  • Centralizarea documentelor primite de la punctele de lucru
  • Participarea la ținerea evidenței contabile primare
  • Raportarea contabilă și alte situații solicitate de către management
  • Respectarea reglementărilor contabile, fiscale în vigoare
  • Respectarea procedurilor interne ale companiei

NE-AR PLĂCEA SĂ TE CUNOAȘTEM DACĂ AI:

  • Studii economice superioare
  • Experiență de minimum 3 ani
  • Cunoștințe despre legislația fiscală, contabilitate financiară și de gestiune
  • Cunoștințe bune MS Office (Excel)
  • Spirit analitic, organizatoric și atenție la detalii
  • Cunoștințe de limbă engleză - constituie un avantaj

BENEFICII

  • Posibilitatea de dezvoltare profesională
  • Lucrul într-o echipă tânără, energică și focusată pe atingerea obiectivelor
  • Oportunități de training
  • Salariu fix
  • Telefon, laptop
  • Bonuri de masă
  • Asigurare de sănătate
  • Programul de lucru este 8:00 - 17:00, iar transportul este asigurat de companie

TopContent

​​ Vă rugăm să aplicați cu acest formular și un membru al echipei New Holland Agriculture vă va contacta în scurt timp. Mulțumim.

Incarcați fisier pdf CV :
Fisiere acceptate: .pdf, .odt, .doc, .docx

Introduceți cuvintele de mai sus :

Câmpurile cu asterisc * sunt obligatorii
MiddleContent
BottomContent
Info AgroConcept: 0800 500 700