TEHNICIAN SERVICE

Departament: Service

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI

•    Asigură asistență tehnică pe durata execuției lucrărilor de reparații și punere în funcțiune a echipamentelor și instruiește operatorul desemnat de client cu privire la utilizarea utilajului.
•    Efectuează, în locaţia clientului, activităţi de revizie, întreţinere şi reparare a utilajelor şi echipamentelor agricole.
•    Asigură intervenția tehnică în timpul optim asupra echipamentelor în scopul remedierii acestora.
•    Localizează și diagnostichează corect defectul utilajului; stabilește necesarul de piese de schimb pentru finalizarea operatiunii.

CALIFICĂRI ȘI EXPERIENȚĂ

•    Studii medii tehnice de specialitate (electromecanică, mecanică agricolă etc.).
•    Cunoștințe tehnice cu privire la mașinile și utilajele agricole.
•    Cunostințe bune de mecanică, hidraulică, pneumatică și electronică.
•    Persoană pro-activă, orientată către client și către rezultate, capacitate de a evalua şi a lua decizii tehnice.
•    Abilități de operare a calculatorului.
•    Carnet de conducere categoria B.
•    Cunoașterea unei limbi străine de circulație internațională, preferabil limba engleză, constituie un avantaj.

BENEFICII

•    Oportunități de dezvoltare a carierei într-un mediu competitiv.
•    Oportunități de training în țară și în străinatate.
•    Telefon mobil, laptop, mașina de serviciu.

TopContent

​​ Vă rugăm să aplicați cu acest formular și un membru al echipei New Holland Agriculture vă va contacta în scurt timp. Mulțumim.

Incarcați fisier pdf CV :
Fisiere acceptate: .pdf, .odt, .doc, .docx

Introduceți cuvintele de mai sus :

Câmpurile cu asterisc * sunt obligatorii
MiddleContent
BottomContent
Info AgroConcept: 0800 500 700