SPECIALIST GPS

Departament: Service

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI

  • Asigurarea vânzării, montarea și calibrarea sistemelor GPS
  • Asigurarea punerii în funcțiune a Sistemelor GPS
  • Asigurarea intervenției tehnice în timpul optim asupra echipamentelor în scopul remedierii acestora respectând normele tehnice
  • Întocmirea rapoartelor de vânzări și prezentarea acestora superiorului ierarhic
  • Urmărirea evoluției vânzărilor, identificarea și propunerea superiorului ierarhic măsurile de corecție/optimizare
  • Elaborarea și susținerea programelor interne de informare pentru produsele alocate
  • Oferirea asistenței de specialitate pentru identificarea soluțiilor optime de vânzare
  • Asigurarea permanentă în stoc a produselor alocate

NE-AR PLĂCEA SĂ TE CUNOAȘTEM DACĂ AI:

  • Studii superioare, Facultatea de Electronică/Electrotehnică poate fi un avantaj
  • Abilități de negociere și comunicare
  • Capacitatea de a rezolva probleme rapid
  • Cunoștințe tehnice, bună înțelegere a funcționării echipamamentelor electronice
  • Cunoștințe peste medie de operare PC
  • Cunoștințe de limbi straine, preferabil engleză
  • Experiența în domeniul agricol sau domenii conexe poate constitui un avantaj
  • Permis de conducere categoria B

BENEFICII

  • Posibilitatea de dezvoltare profesională
  • Lucrul într-o echipă tânară, energică și focusată pe atingerea obiectivelor
  • Oportunități de training atât în țară, cât și în străinătate
  • Telefon, laptop, mașină de serviciu
  • Bonuri de masă
  • Comision conform politicii companiei
  • Asigurare de sănătate

TopContent

​​ Vă rugăm să aplicați cu acest formular și un membru al echipei New Holland Agriculture vă va contacta în scurt timp. Mulțumim.

Incarcați fisier pdf CV :
Fisiere acceptate: .pdf, .odt, .doc, .docx

Introduceți cuvintele de mai sus :

Câmpurile cu asterisc * sunt obligatorii
MiddleContent
BottomContent
Info AgroConcept: 0800 500 700