GESTIONAR

Departament: Piese de Schimb

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI

  • Asigurarea gestiunii fizice a stocului de marfă
  • Introducerea mărfurilor în stoc în baza documentelor de intrare
  • Asigurarea mișcării stocurilor
  • Asigurarea livrării mărfurilor atât către echipa internă cât și către clienții finali

NE-AR PLĂCEA SĂ TE CUNOAȘTEM DACĂ AI:

  • Minim studii medii cu diplomă de Bacalaureat
  • Atenție la detalii, abilități bune de comunicare și relaționare
  • Experiență în gestionarea unui depozit cu materiale
  • Rigurozitate în completarea formularelor necesare desfășurării activității
  • Cunoștințe peste medie de operare PC și softuri specializate pentru evidența stocurilor
  • Experiența în domeniul agricol sau domenii conexe poate constitui un avantaj

BENEFICII

  • Posibilitatea de dezvoltare profesională
  • Lucrul într-o echipă tânără, energică și focusată pe atingerea obiectivelor
  • Oportunități de training
  • Telefon
  • Bonuri de masă
  • Bonusuri conform politicii companiei
  • Asigurare de sănătate

TopContent

​​ Vă rugăm să aplicați cu acest formular și un membru al echipei New Holland Agriculture vă va contacta în scurt timp. Mulțumim.

Incarcați fisier pdf CV :
Fisiere acceptate: .pdf, .odt, .doc, .docx

Introduceți cuvintele de mai sus :

Câmpurile cu asterisc * sunt obligatorii
MiddleContent
BottomContent
Info AgroConcept: 0800 500 700