GESTIONAR

Departament: Piese de Schimb

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI

  • asigură gestiunea fizică a stocului de marfă
  • introduce marfa în stoc în baza documentelor de intrare
  • asigură mișcarea stocurilor
  • asigură livrarea mărfurilor, atât către echipa internă, cât și către clienții finali

NE-AR PLĂCEA SĂ TE CUNOAȘTEM DACĂ AI:

  • minim studii medii cu diplomă de Bacalaureat
  • atenție la detalii, abilități bune de comunicare și relaționare
  • experienta in gestionarea unui depozit cu materiale
  • rigurozitate in completarea formularelor necesare desfășurării activității
  • cunostinte peste medie de operare PC si softuri specializate pentru evidenta stocurilor
  • experienta in domeniu  agricol sau domenii conexe poate constitui un avantaj

BENEFICII

  • posibilitate de dezvoltare profesională
  • lucru intr-o echipa tânară, energica si focusata pe atingerea obiectivelor
  • oportunitati de training
  • telefon
  • bonuri de masa
  • bonusuri conform politicii companiei
  • asigurare de sănătate

TopContent

​​ Vă rugăm să aplicați cu acest formular și un membru al echipei New Holland Agriculture vă va contacta în scurt timp. Mulțumim.

Incarcați fisier pdf CV :
Fisiere acceptate: .pdf, .odt, .doc, .docx

Introduceți cuvintele de mai sus :

Câmpurile cu asterisc * sunt obligatorii
MiddleContent
BottomContent
Info AgroConcept: 0800 500 700