ANALIST PIESE DE SCHIMB UTILAJE AGRICOLE

Departament: Piese de Schimb

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI

  • Oferirea consultanței (suport) din punct de vedere tehnic echipei de vânzări piese de schimb
  • Întocmirea rapoartelor de vânzări și prezentarea superiorului ierarhic direct
  • Urmărirea evoluției vanzărilor, identificarea și propunerea superiorului ierarhic măsurile de corecție/optimizare
  • Menținerea relației cu furnizorii
  • Oferirea asistenței de specialitate pentru identificarea soluțiilor optime de vânzare

NE-AR PLĂCEA SĂ TE CUNOAȘTEM DACĂ AI:

  • Minimum studii medii cu diplomă de Bacalaureat sau studii superioare, Facultatea de Electronică/Electrotehnică poate fi un avantaj
  • Gândire analitică
  • Cunoștințe peste medie de operare PC
  • Cunoașterea unei limbi străine, preferabil engleză
  • Experiența în domeniul agricol sau domenii conexe poate constitui un avantaj
  • Microsft Excel la nivel avansat

BENEFICII

  • Posibilitatea de dezvoltare profesională
  • Lucrul într-o echipă tânără, energică și focusată pe atingerea obiectivelor
  • Oportunități de training atât în țară, cât și în străinătate
  • Telefon
  • Bonuri de masă
  • Bonusuri conform politicii companiei
  • Asigurare de sănătate
  • Programul de lucru este 8:00 - 17:00, iar transportul este asigurat de companie

TopContent

​​ Vă rugăm să aplicați cu acest formular și un membru al echipei New Holland Agriculture vă va contacta în scurt timp. Mulțumim.

Incarcați fisier pdf CV :
Fisiere acceptate: .pdf, .odt, .doc, .docx

Introduceți cuvintele de mai sus :

Câmpurile cu asterisc * sunt obligatorii
MiddleContent
BottomContent
Info AgroConcept: 0800 500 700