AGENT VÂNZĂRI PIESE DE SCHIMB

Departament: Piese de Schimb

ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI

  • Prezintă și promovează direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clienții potențiali și cei existenți.
  • Prospectează în permanență piața în vederea identificării de noi clienți și a creșterii cotei de piață a produselor /serviciilor în zona în care acționează.
  • Menține permanent legătura cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora.

CALIFICĂRI ȘI EXPERIENȚĂ

  • Minim studii medii cu diplomă de Bacalaureat.
  • Bune capacități de negociere, de înțelegere verbală, de exprimare orală.
  • Originalitate, sensibilitate la probleme.
  • Abilități de operare a calculatorului.
  • Cunoașterea unei limbi străine de circulație internațională, preferabil limba engleză, constituie un avantaj.
  • Comportament de liberă inițiativă exprimat prin abordarea și soluționarea originală a unor probleme existente.
  • Carnet de conducere categoria B.

BENEFICII

  • Oportunități de dezvoltare a carierei într-un mediu competitiv.
  • Oportunități de training în țară și în străinatate.
  • Telefon mobil, laptop, mașina de serviciu.

TopContent

​​ Vă rugăm să aplicați cu acest formular și un membru al echipei New Holland Agriculture vă va contacta în scurt timp. Mulțumim.

Incarcați fisier pdf CV :
Fisiere acceptate: .pdf, .odt, .doc, .docx

Introduceți cuvintele de mai sus :

Câmpurile cu asterisc * sunt obligatorii
MiddleContent
BottomContent
Info AgroConcept: 0800 500 700